Tavolina

Shitet nga: Arbno 08 Dhj 23:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet tavolina e cila eshte e re per 110 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim