Tavolinat bambus

Shitet nga: speed caffe 04 Maj 18:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

360 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shiten tavolinat bambus 4 komplete dhe 2 te drurit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim