Tavoline

Shitet nga: flaka 22 Shk 03:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR   80 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavoline e cila hapet ne te dy krahet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim