Tavoline dhe karrika

Shitet nga: Fjolla 29 Shk 14:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet tavolina me kater karrika.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim