Tavoline moderne per shtepi

Shitet nga: Epikad 05 Dhj 08:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet tavolina moderne per shtepi, kualitet i larte dhe pune profesionale, dimensionet 100 x 60 x 44 cm
Cmimi 50 euro ose oferta me e mire, vetem bleresit seriz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim