Tavoline

Shitet nga: xxx 20 Gsh 15:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tvoline per dhome te dites.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim