Tavoline

Shitet nga: Visar 17 Jan 17:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavoline druri,pak te perdorura.
Ne dispozicion 2 cope!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim