Tryez+4 karrika

Shitet nga: Bimi 20 Dhj 13:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Esht kjo ne foto esht e perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim