Tryeza dhe karrige 5 komplete

Shitet nga: Darien 27 Sht 20:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
5 tryeza nga 4 karrige per restaurante dhe kafiteri
Kontaktoni (viber) +38649472020
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim