Tryeze me 6 karrige

Shitet nga: Albert 19 Nën 11:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
tryeze e ruajtur,me 6 karrige.Te gjitha jane te drurit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim