Veranda.terasa.karrika,tavolina.mbuloja te pusev..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Carrleva-DEKOR. 10 Mar 13:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Bejm punimin:Terasave,verandave per lokale e shtepia,mbuloja te bunarnave,lojna per femij,rrethoja dekorative etj.Te gjitha keto me kualitet te lart e qmime te arsyeshme.
puneimet tona mun ti shihni edhe ne faqen ton ne facebook:carraleva-dekor.
Ne ju ofrojm ate qfar te tjeret ju premtojn.
JU MIRPRESIM.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim