karrige dhe tavolina

Shitet nga: xxxxx 01 Sht 18:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
6 komplete te zeza te lekures 7 komplete te bardha 4 shankerica dhe 4 kauqa me tabureja
QMIMI ME MARREVESHJE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim