set tavoline me 4 karrige

Shitet nga: valon 05 Pri 18:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Te nderuar,

Shiten pesë ( 5 ) komplete tavoline me katër (4 ) karrige per terase.
Kompletet kane qene ne shfyryezim ne kafiteri ne Gjakove, pra jane te perdoruara por ne gjendje te mire.
Çmimi per set eshte 100 Euro, dhe nuk eshte i negociueshem.
Kompletet shiten te gjitha bashke dhe jo ndaras.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim