Bejme qepjen e jorganave

Shitet nga: Florin 14 Dhj 13:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Zbukurime, Mbulesa, Batanije
Bejme qepjen e jorganave , mbulesave te ndryshme ,modele per kolltuqe si dhe sherbime te ndryshme. Per me shume informata ne nr.045-231-643
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim