Mitan kadife

Shitet nga: Ylli 14 Jan 21:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Zbukurime, Mbulesa, Batanije
Mitan kadife pune dore100% dhe ari i klasit te pare
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim