Lojëra për fëmijë ( Sallangjak )

Shitet nga: Shaban 11 Pri 13:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Lodra
Sallangjaki ( Lojëra për fëmijë ) është me gjatësi 6 metra,ka 16 ulëse, motorr 5.5 kw dhe ka motorr rezerv po ashtu 5.5 kw.Ka llager që bart peshë deri në 60 tonelata dhe ka llager rezervë.Qmimi me marrëveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim