Karrocë per femije Binjakë

Shitet nga: Lundrimi 24 Shk 13:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Shitet Karroca per Binjakë, karroca eshte nga firma Chipolino dhe eshte ne gjendje te re, plus e ka mbulesen edhe ne raste te reshjeve te shiut.
Cmimi eshte shum i volitshem 150 Euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim