Krevat per femije

Shitet nga: Njomza 08 Mar 15:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Shes krevatin per femije te paperdorur fare... Ka dhe pjesen shtese qe mund te perdoret gjate dites... Faleminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim