Shitet Kuzhine per Hotele

Shitet nga: agimi 16 Dhj 16:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Enëlarëse
Kuzhina ka ardhur nga zvicra
Eshte e re, dhe ka te gjitha pjeset

Contact : +37744246124
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim