3 fiza

Shitet nga: Batishah 15 Gsh 14:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shiten 3 friza ne gjendje shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim