Frigorifer- Friz me Xhama per shitore 310 L

Shitet nga: Frizi 310 litrash 08 Shk 08:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Frizi është ne gjendje shume te mirë,dhe i Ruajtur pa asnje demtim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim