Frigorifer Kumor

Shitet nga: Can 19 Pri 21:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Frigorifer Kumor
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim