Frigorifer Vitrin shum ne gjendje tmir

Shitet nga: Gazmend 22 Jan 08:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Frigorifer Vitrin shum i rujtur per ma shum mund te me kontaktoni viber +37744416384
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim