Frigorifer

Shitet nga: frigorifer 07 Mar 19:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

135 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Telefunken ne gjendje perfekte 049 270700
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim