Frigorifer

Shitet nga: .... 22 Mar 14:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
I importuar nga Gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim