Frigorifer

Shitet nga: Qendrim 14 Gsh 10:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shiten frigoriferqt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim