Frigorifer

Shitet nga: Frigorifer 06 Jan 14:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shitet Frigoriferi ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim