Frigorifer

Shitet nga: taulant 22 Shk 10:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

890 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shesim Frigorifer per dyqane
Gjatesia 3m ,Gjersia 1m
prodhim Italian
cmimi 890 eur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim