Frigoriferi, coca cola

Shitet nga: gazi 08 Tet 18:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
eshte ne gjendje te rregullt, cmimi sipas marrveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim