Frigoriferi i ri i pa perdorur

Shitet nga: Toli 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shitet frigoriferi i ri i pa perdorur. Info 044 334 425 Viber +37744334425 Mund te thrrisni per ora 10:00 deri 15:00.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim