Frigoriferin

Shitet nga: frigorifer 07 Mar 00:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shitet frigorifer friz pak i perdorur gati i ri posedoj faturen vetem nje vite e kam perdor pa asnje gerrvishje045619221
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim