Friz me ngrirje të thellë 310 litrash

Shitet nga: Friz me ngrimje te thellë me Xhama 30 Mar 14:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Frizi është ne gjendje të rregullt pune,i pa dëmtuar ne asnje vend,kapak prej Xhami
Cmimi i pa diskutueshem 150 euro.
Tel Kontakt: Telefon dhe Vibër
045-482-462
049-570-278
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim