Friz për ngrirje

Shitet nga: lirim 31 Mar 13:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR   250 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shes friz ne gjendje te rregullt..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim