Frigorifer

Shitet nga: Xhevati 03 Pri 11:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Prodhuesi: Gorenje
Modeli: Tiki
Shitet Frigoriferi 240 litra ne gjendje te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim