Hidrofir

Shitet nga: shaban 04 Shk 18:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Hidrofir i uit einhell shum i mir i ri i pa perdoren gjithashtu edhe ni motorr sharr me rrym einhell
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim