Makin larse dhe termo

Shitet nga: Blendi 16 Shk 22:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shitet makina e larjes gorenje dhe termo per ngrohje elind 6 makina vetum llagerat i ka qe duhet mju ndru ndersa termo punon ne rregull te 2 jat shkojn me qmim 140 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim