Maqina Akulli

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Nushi 09 Nën 07:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shiten maqina te cilat sherbein per prodhimin e akullit E madhja asht me u lidh direkt me tub te ujt kurse kto dy tjerat jan me rezervar ...

Viber 37744189135
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim