Maqina te Akullit 200 kg per 24.h

Shitet nga: Beni 09 Mar 21:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Maqina te akullit te reja te pa perdorura
Te prodhusit Italjan Ice matik.
200 kg. per 24.h
300kg.per 24.h
500 kg per 24.h
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim