frigorifer

Shitet nga: qema 13 Nën 18:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shitet frigoriferi ne gjendje Shum Te mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim