Fshese elektronike RAINBOW bene pastrimin e shte..

Shitet nga: Faton Lleshi 14 Pri 22:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Fshesë me korrent
Fshes elektronike RAINBOW bene fshirjen dhe larjen e dyshemes , krevateve, kolltukeve,karrikeve,pastron pluhrat e mobilve orendive te ndryshme, pastron karrikat e makinave.Bene inhalimin e ajrit te dhomes dhe leshon aroma te kendshme te cilat luftojne alergjit e ndryshme dhe bakteriet.Çmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim