Makine thithse per te fshire dhe pastruar. RAINB..

Shitet nga: Faton Lleshi 20 Mar 19:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Fshesë me korrent
Fshese elektrike fshin tapete dhe pastron, E perdorshme per:kolltuke karrike, bene pastrimin e automjeteve fshin dhe i lane karriget e automjetit.pastron llaminate dhe parkete te ndryshme.Bene pastrimin e krevateve jogave syngjerave dhe largimin e bakterive te jastykave jorganeve dhe mbulesave.Bene pastrimin e ajerit ne dhome dhe ne kuzhin largon aromat dhe ben pastrimin e ajrit njehekosisht bene dhe inhalimin e ajritPosedon te gjitha paisjet nuk i mungon asgje.QMIMI SIPAS MARRVESHJES
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim