Grill me rryme me pako

Shitet nga: Grill 21 Shk 09:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Grill me rryme i sapo ardhur nga gjermania pa perdorur me pako i pershtatshem cmontohet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim