KAMIN

Shitet nga: kamin 18 Jan 13:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
SHES KAMININ
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim