MIKROVAL

Shitet nga: ylber 10 Sht 21:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shes mikroval ne gjendje shum Te Mir me qmim 70 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim