PAISJE PER KUZHINA HOTELJERE TE INOXIT ME PLIN

Shitet nga: XHAVIT BYTYQI 05 Mar 21:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
shiten paisjet hoteliere me plin dhe rrym! shporeta ,skara, forteza, tepsia, termosa per bartjen e ushqimit.Te gjitha mund ti bejm edhe me porosi. JU MIRPRESIM. Xhavit Bytyqi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim