Paisje per restaurant

Shitet nga: xxxx 03 Mar 15:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
shiten paisjet ne foto per restaurant te cilat jan te perdorura shume pak skara dhe shporeti si dhe ferteza jan te gjitha me plin dhe rrym presim bleres serioz te lajmrohen ne tel 049621234
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim