SHPORET ELEKTRIK

Shitet nga: 044128683 01 Mar 17:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
SHES SHPORETIN ELEKETRIK ASHT NE GJENDJE TE MIR PUNE ASHT I ARDHUM PREJ ZVICRRE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim