Shporet

Shitet nga: alban 06 Shk 23:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
alfa 90 ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim