maqina per bluarjen e mishit dhe qepve

Shitet nga: Haxhi Berisha 13 Jan 20:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
shes maqinen per bluarjen e mishit dhe te qepve 42she per me shum informata kontaktoni ne nr 044-209-004
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim