Lavatriçe

Shitet nga: Erdogan muja 18 Dhj 16:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shitet lavatriçja ne gjendje te rregullt perpos llagerave .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim